Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Helsingin toimisto

Itämerenkatu 5
00180 Helsinki

Oulun toimisto

Yrttipellontie 1B
90230 Oulu

Requeste-asiakkaiden tukipalvelu

https://support.requeste.com
helpdesk@sysart.fi
+358 40 502 0671

Verkkolaskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003715577339
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Välittäjän tunnus: E204503

 

Laskutusosoite

Sysart Oy
PL 95282
00021 LASKUTUS

Y-tunnus 1557733-9

Ota yhteyttä!

Tekijät

Anssi Heijasto

Myynti Helsinki
+358 40 661 3857
anssi.heijasto@sysart.fi

Ari Pikkarainen

Myynti Oulu
+358 40 531 3882
ari.pikkarainen@sysart.fi

Petri Mäenpää

Toimitusjohtaja
+358 40 531 3841
petri.maenpaa@sysart.fi

Petri Erälä

Director, Software Engineering
+358 50 487 6736
petri.erala@sysart.fi

Heli Järvenpää

Markkinointipäällikkö
+358 40 847 5040
heli.jarvenpaa@sysart.fi

Anne Huttunen

Office Manager
anne.huttunen@sysart.fi

Pekka Astala

Lead Developer
pekka.astala@sysart.fi

Juuso Haikonen

Porolordi
juuso.haikonen@sysart.fi

Antero Ollila

Senior Software Designer
antero.ollila@sysart.fi

Keijo Koivupalo

Lead Software Engineer
+358 40 591 7650
keijo.koivupalo@sysart.fi

Minna Uutinen

Projektipäällikkö
+358 40 5839 319
minna.uutinen@sysart.fi

Aki Lappalainen

Software Developer
aki.lappalainen@sysart.fi

Daniel Wellner

Kehitysjohtaja
+358 44 024 1278
daniel.wellner@sysart.fi

Jouni Suorsa

Software Developer
jouni.suorsa@sysart.fi

Mikko Airamaa

Technical Architect
mikko.airamaa@sysart.fi

Timo Mäkinen

Software Developer
timo.makinen@sysart.fi

Noora Imberg

Software Developer
noora.imberg@sysart.fi

Ari Höysniemi

Software Developer
ari.hoysniemi@sysart.fi

Mika Saarela

Software Developer
+358 405 582 602
mika.saarela@sysart.fi

Sebastian Falk

Software Developer
sebastian.falk@sysart.fi

Teemu Jääskeläinen

Software Developer
teemu.jaaskelainen@sysart.fi

Mikko Kumara

ATK-ohjelmoija
mikko.kumara@sysart.fi

Mikko Keränen

Software Developer
mikko.keranen@sysart.fi

Jaakko Lehtonen

Frontend Developer
jaakko.lehtonen@sysart.fi

Heikki Pesonen

Druidi
heikki.pesonen@sysart.fi

Arto Esko

Ohjelmistosuunnittelija
arto.esko@sysart.fi

Piia Viitapohja

Software Developer
piia.viitapohja@sysart.fi

Ilkka Piiroinen

Technical Product Manager
ilkka.piiroinen@sysart.fi

Joonas Haaparanta

Frontend Ninja
joonas.haaparanta@sysart.fi

Mikko Korhonen

Senior Specialist
+358 40 758 9049
mikko.korhonen@sysart.fi

Niklas Uotila

Full Stack Developer
+358 40 501 1151
niklas.uotila@sysart.fi